Kapacita:

22lůžek (8 pokojů a 2 apartmány)

Ubytování:

APARTMÁNY

Dva třílůžkové apartmány . Každý apartmán má svoji vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Vše stylově zařízené s předsíňkou a krásným výhledem do přírody.                                                                         

POKOJÍKY

Osm 1-3 lůžkových pokojíků  . Pokoje jsou menší, ale také stylově a útulně zařízené. Mají společné velké koupelny a WC na patře.

                  V PENZIONU SE NEKOUŘÍ !!!!

Stravování:

Hosté mají možnost si uvařit vlastní jídlo ve vybavené a útulné kuchyni.

Po dohodě /pro větší skupiny/ lze poskytnou snídaně, obědy i večeře.

Vybavení:

Naší prioritou je Vaše spokojená dovolená v našem pezionu a tak dáváme přednost soukromí. Každý pokoj má po dobu pobytu svůj stůl v jídelně, která je Vám celý den k dispozici. V jídelně je TV s DVD přehrávačem, je zde také bar, který je jen pro Vás.  V letních měsícíh je možné grilování, posezení na terase, upečení vuřtu na ohništi, vyuzení Vašich pochoutek v udírně. Dále možnost užívat travnatou plochu jako hřiště, děti pískoviště, krytý bazén s protiproudem, lyžárnu, kolárnu,  venkovní posezení se slunečníky.

Parkování:

penzion má vlasní parkoviště zajištěné uzamykatelnou závorou /min. kapacita 10 aut/

Využití:

Penzion a apartmány Pamorama je určený jak pro sportovně založené hosty tak i pro rodiny s dětmi, kteří ocení velmi dobrý standard apartmánů tak i levnější a skromnější ubytování v 1-3lůžkových pokojícíh. To vše uprostřed krásné a romantické přírody Jizerských hor.

všestranné; ideální pro rodiny s dětmi, pro školy, školy v přírodě i jiné kolektivy, organizované zájezdy, skupinové zájezdy, sportovní skupiny, lyžařské výcviky, tábory, firemní akce, školení apod.